14:43 26.11

Полтавські гандболісти програли обидва домашніх матча "Портовику"

25 і 26 листопада полтавські гандболісти програли два поєдинки першості країни з гандболу серед команд вищої ліги лідерам турніру із Южного.

25 листопада, у першому матчі четвертого туру чемпіонату країни з гандболу серед команд вищої ліги "Полтавщина-Динамо" на своєму майданчику програла "Портовику" - 20:24.
У принципі, полтавці програли самі собі, і це трапилося у перші 10 хвилин другого тайму. Саме у цей період гра просто "випала" з рук полтавців - вони віддали шість поспіль передач у руки своїх суперників. Капітан зіркового складу "Динамо" Юрій Хауха, який спостерігав за грою з трибуни, просто за голову хапався від безпорадності своїх молодших товаришів в атаці. Крім того, за першу десятихвилинку другого тайму полтавці завершили свої атаки п'ятьма поспіль невлучними кидками. Завдяки цьому на 40-й хвилині гри "Портовик" різко пішов уперед у рахунку - 18:11. Полтавці врешті-решт оговталися, почали наздоганяти суперників, але все ж таки програли у чотири м'ячі (20:24).
У першій грі з "Портовиком" у складі "Полтавщини-Динамо" м'ячі закидали: Андрій Абрамов - 8 (із них 3 - із 7-метрових кидків), Богдан Бесараб - 3, В'ячеслав Нестеренко - 3, Денис Мухін - 3, Ігор Онас - 3. Знову надійно зіграв на останньому рубежі воротар полтавців Микола Кривошей, який нейтралізував 18 "стовідсоткових" кидків суперників.
25 листопада в іншому матчі вищої ліги УДХТУ (Дніпро) переміг СумДУ (Суми) - 28:19.

А 26 листопада у Полтаві відбувся другий матч четвертого туру чемпіонату країни з гандболу серед команд вищої ліги, в якому "Полтавщина-Динамо" програла "Портовику" десять м'ячів - 25:35.
Перший тайм завершився значною перевагою гостей - 19:11. На початку другого тайму, на відміну від попередньої гри, полтавці значно покращили свою результативність і вже за 15 хвилин другого тайму закинули ті ж самі 11 м'ячів, що й за півгодини першого тайму. Перевага гостей скорочувалася до 5-6 пунктів. Однак наприкінці гри полтавці почали частенько втрачати м'яч та здійснювати невлучні кидки по воротах суперників. І "Портовик", практично не напружуючись, довів свою підсумкову перевагу до 10 голів.
У другому матчі з "Портовиком" м'ячі у складі полтавської команди закидали: Андрій Абрамов - 5, Богдан Бесараб - 5, Дмитро Горський - 4, В'ячеслав Нестеренко - 4, Денис Мухін - 3, Ігор Онас - 3, Михайло Геращенко - 1.