ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

71


Полтавський автоагрегатний завод збільшив обсяг продажів на 40 відсотків

ПАТ "Полтавський автоагрегатний завод" продовжує демонструвати зростання показників реалізації, повідомляють у прес-службі компанії "АвтоКрАЗ".

З початку року Полтавський автоагрегатний завод збільшив обсяг реалізації продукції майже до 60 мільйонів гривень, що вище аналогічного торішнього показника на 40 відсотків.

При цьому гальмівної апаратури продано більш ніж на 47,6 мільйонів гривень, а товарів народного споживання − понад 10,4 мільйонів гривень (збільшення на 27,7% і 39% відповідно).

У цілому, за підсумками п’яти місяців 2017 року, частка відвантаженої на експорт продукції зросла на 51%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Традиційні замовники продукції Полтавського автоагрегатного заводу, крім "АвтоКрАЗу", — із країн СНД: Узбекистану, Казахстану, Молдови, Грузії та Білорусі. Зокрема, поставки до Республіки Білорусь, у порівнянні з минулорічним показником, з початку 2017 року зросли більше ніж на 23%.

Згідно з даними підприємства, травень 2017 року став показовим за результатами реалізації, порівняно з травнем 2016-го: зростання продажів склало 80%, пише "ЕнергоЛайф".

економіка, ПААЗ, завод

За темою:

  • Отримати субсидію відтепер можна лише після погашення або реструктуризації боргів
  • Топ-5 за тиждень :