ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

144


Полтавський історик представив книжку про події на Полтавщині на початку ХХ століття

Сьогодні в ОКІА "Новини Полтавщини" презентували книгу історика Віктора Ревегука "Національне відродження Полтавського краю: тернистий шлях до свободи".

Фото "Новин Полтавщини"

У монографії йдеться про появу на Полтавщині перших українських політичних партій (РУП, УСДРП, УПСР) і культурно-просвітницьких товариств в древолюційний час та перші роки радянської влади. Також автор оповідає про громадські товариства, які сприяли національному пробудженню краю, участь полтавців в Українській революції та про українське життя у міжреволюційний період.

Ця книга багатостраждальна. Я її написав давно і вона лежала то в одному видавництві, то в іншому років три. Якби видавав у цьому році, я б підзбирав ще матеріалів, але так сталося, як сталося. Причина банальна — не було грошей, не було за що видавати. Ця монографія побачила світ завдяки заступникові голови Полтавської облради Анатолію Ханку. Темою національного відродження я займаюся давно — відколи було дозволено писати те, що думаєш, відкрилися архіви. З даної теми я написав уже більше 10 книг

- розповів автор монографії Віктор Ревегук.

книжка, Ревегук, історія

За темою:

Топ-5 за тиждень :