ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:42 23.11


Полтавський симфонічний оркестр став окремим комунальним закладом і отримав майна на 339 тисяч

Обласна рада вирішила створити комунальний заклад "Полтавський симфонічний оркестр" Полтавської обласної ради, виділивши його зі структури театру Гоголя і передавши майна на 339 тисяч.

Більшість депутатів Полтавської обласної ради на сьогоднішньому сесійному засіданні підтримала рішення виділити Полтавський симфонічний оркестр в окремий комунальний заклад.

До цього Полтавський симфонічний оркестр був структурним підрозділом театру, у штаті якого ще є оркестр театру. Але це суперечить законодавству. Зокрема, вимогам наказу Міністерства культури України від 27.07.2012 №798 "Про затвердження примірних штатних розписів державних та комунальних театрів". Відповідно до наказу Міністерства культури України від 20.07.2012 №770 "Про затвердження примірних штатних розписів професійних мистецьких колективів та концертних організацій", симфонічні оркестри віднесені до концертних організацій.

Відтак, депутати також підтримали рішення призначити тимчасово виконуючим обов'язки керівника комунального закладу"Полтавський симфонічний оркестр" Полтавської обласної ради Скакуна Віталія Михайловича до вирішення питання про призначення керівника комунального закладу за результатами конкурсу.

Первісна вартість матеріальних цінностей Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя, які передаються на баланс комунального закладу "Полтавський симфонічний оркестр" Полтавської обласної ради, складає 339 тисяч 961 грн.

культура, музика, оркестр, Скакун

За темою:

  • Полтавець намагався контрабандою відправити у США єврейську атрибутику
  • Знаменитому народному хору "Калина" виповнилося 45 років
  • Будинок лікаря Волкенштейна захистять від перебудови
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.