ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

190


Полтавський симфонічний оркестр став окремим комунальним закладом і отримав майна на 339 тисяч

Обласна рада вирішила створити комунальний заклад "Полтавський симфонічний оркестр" Полтавської обласної ради, виділивши його зі структури театру Гоголя і передавши майна на 339 тисяч.

Фото Poltava Symphony Orchestra

Більшість депутатів Полтавської обласної ради на сьогоднішньому сесійному засіданні підтримала рішення виділити Полтавський симфонічний оркестр в окремий комунальний заклад.

До цього Полтавський симфонічний оркестр був структурним підрозділом театру, у штаті якого ще є оркестр театру. Але це суперечить законодавству. Зокрема, вимогам наказу Міністерства культури України від 27.07.2012 №798 "Про затвердження примірних штатних розписів державних та комунальних театрів". Відповідно до наказу Міністерства культури України від 20.07.2012 №770 "Про затвердження примірних штатних розписів професійних мистецьких колективів та концертних організацій", симфонічні оркестри віднесені до концертних організацій.

Відтак, депутати також підтримали рішення призначити тимчасово виконуючим обов'язки керівника комунального закладу"Полтавський симфонічний оркестр" Полтавської обласної ради Скакуна Віталія Михайловича до вирішення питання про призначення керівника комунального закладу за результатами конкурсу.

Первісна вартість матеріальних цінностей Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя, які передаються на баланс комунального закладу "Полтавський симфонічний оркестр" Полтавської обласної ради, складає 339 тисяч 961 грн.

культура, музика, оркестр, Скакун

За темою:

  • У Полтаві відбувся ювілейний велопарад. ФОТО, ВІДЕО
  • Полтавців запрошують на благодійну виставу на підтримку Дані Каменського
  • У Полтаві представили нову історичну книгу Віктора Ревегука
  • Топ-5 за тиждень :