ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

489


Журналістам показали, як видобувають полтавський газ. ФОТО. ВІДЕО

Полтавська філія ПАТ "Укргазвидобування" влаштувала прес-тур для представників місцевих ЗМІ на виробничі об’єкти підприємства.

Фоторепортаж Олега Журавльова

У рамках прес-туру полтавські ЗМІ мали змогу познайомитися з повним циклом видобутку та підготовки газу. Зокрема, журналісти відвідали буровий майданчик свердловини №211 Опішнянського нафтогазоконденсатного родовища, діючу свердловину №116, установку комплексної підготовки газу (УКПГ) "Опішня", головні споруди (ГС) "Солоха" і дотискну компресорну станцію (ДКС) "Солоха".

Компанія "Укргазвидобування" вчергове показала, що готова до відкритого спілкування. Ми, мабуть, єдина видобувна компанія на Полтавщині, яка покликала журналістів на виробничі об’єкти без вагомого приводу, як наприклад візит керівництва. Наш прес-тур був приурочений до Дня журналіста та організований з метою розширення обізнаності представників ЗМІ про видобувну сферу

 — зазначив менеджер з корпоративних питань підприємства Юрій Береза.

Під час прес-туру журналісти оглянули буровий майданчик, побачили на власні очі процесу буріння нової свердловини та поспілкувалися зі співробітниками ще однієї філії "Укргазвидобування" — "Укрбургазу". Потім журналісти оглянули діючу свердловину, де їм розповіли, яким чином видобувається газ та як транспортується на переробку. На УКПГ "Опішня" та ГС "Солоха" журналістам розповіли, яким чином відбувається осушування, очищення, відокремлення пропан-бутанової фракції та інші процеси підготовки газу. Під час візиту на дотискну компресорну станцію журналістам розповіли, як за допомогою зниження вхідного тиску вдається збільшити видобуток за рахунок експлуатації низьконапірних свердловин.

Цікавили журналістів також аспекти "Стратегії 20/20", задля виконання якої на підприємстві проводиться модернізація обладнання та перехід на нові стандарти виробництва. Це робиться для того, аби забезпечити максимальну екологічність та ефективність процесу видобування газу.

газ, Укргазвидобування, прес-тур

За темою:

  • Полтавські газовики виграли суд у автозаправки
  • Оселі полтавців узимку можуть лишитися без тепла
  • Полтавщина хоче на розвиток від "Укргазвидобування" не менше 250 млн гривень
  • Топ-5 за тиждень :