ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

1163


Прокопиненко замість Ярошенка: ФК "Полтава" змінив тренера

Виконувати обов'язки головного тренера ФК "Полтава" у шести матчах, які залишилися у цьому сезоні, буде Володимир Прокопиненко - наставник, який свого часу працював у "Ворсклі" разом із Носовим та Павловим.

Володимир Прокопиненко

Юрія Ярошенка, який працював із футбольним клубом "Полтава" з вересня минулого року, сьогодні було звільнено з посади головного тренера команди. Керівництво клубу не влаштовують результати та гра команди. Останнім матчем для Ярошенка у Полтаві стала безбарвна домашня поразка від "Вереса". Наразі команда займає 11 місце в турнірній таблиці першої ліги.

До завершення сезону — а це шість матчів (по три у гостях і вдома) — керувати діями містян буде відомий полтавський тренер Володимир Прокопиненко. Сьогодні 54-річного Прокопиненка представили гравцям та клубному персоналу.

Володимир Прокопиненко — досвідчений тренер, який свого часу очолював молодіжний склад ворсклян. Також він працював із першою командою біло-зелених у той час, коли цю команду очолювали Віктор Носов і Микола Павлов.

Прокопиненко — третій наставник містян у цьому сезоні. До вересня 2016 року команда грала під керівництвом Анатолія Безсмертного.

 

спорт, футбол, ФК Полтава, Володимир Прокопиненко

За темою:

  • ФК "Полтава" у ювілейному матчі залишився з трофеєм. ФОТО
  • ФК Полтава - Ворскла. Товариський матч. ОНЛАЙН
  • На Полтавщині з'явиться радіо на зупинках
  • Топ-5 за тиждень :