ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

158


Проти миргородця, який співпрацював із "ДНР", триває суд

В Апеляційному суді області відбулося судове засідання у справі Юрія Марьяна, якого звинувачують у передачі інформації незаконному формуванню "ДНР" про виліт військових літаків із Миргородського аеропорту.

Про це пише УНН-Центр.

Підсудний Марьян не заперечує, що спілкувався з представниками так званої ДНР. Проте стверджує, що повідомляв бойовикам недостовірні дані. Своєї вини в цьому чоловік не вбачає та пояснює це спробою врятувати з полону терористів сина свого знайомого.

Додамо, що Юрію Марьяну присудили 2,5 року позбавлення волі за передачу інформації щодо польотів авіації ЗСУ з Миргородського аеропорту. Але і підсудний, і сторона обвинувачення подали апеляції.
Прокуратуру Полтавської області не влаштовує те, що у вироку врахували пом’якшуючі обставини, як-от: догляд за матір’ю, участь обвинуваченого у війні в Афганістані, а також проблеми зі здоров’ям.

Протягом минулого судового засідання було заслухано аудіозаписи розмов обвинуваченого з Ю.Пономаренком. Сьогодні ж між сторонами відбулися дебати. Сторона обвинувачення вимагає покарання у вигляді позбавлення волі до шести років.

суд, Марьян, ДНР

За темою:

  • Через позицію Апеляційного суду "плівки Грубича" можуть визнати недопустимим доказом
  • У полтавського екс-податківця забрали "Bentley", гараж та квартиру
  • Полтавські газовики виграли суд у автозаправки
  • Топ-5 за тиждень :