ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

438


Протягом трьох днів над Полтавщиною випало 70 відсотків місячної норми опадів

В обласному гідрометеоцентрі повідомили: лише за три останніх дні над Полтавщиною випало 70 відсотків місячної норми опадів. Але це далеко не рекорд...

Фото Олега Журавльова

За словами синоптиків, погодні умови, хоч і є складними, не аномальні: кількість опадів, висота сніжного покрову, температура повітря не сягають найбільшої або найменшої позначки в історії міста й області.

Із приходом південного циклону над областю пройшли значні опади. Вони не сягали критичних позначок, однак тривали протягом трьох днів, і за цей час випало до 30 мм опадів, що складає 70 відсотків від середньомісячної норми. Зараз висота снігового покриву становить 15-20 см. Це не найбільший показник - попередні роки бувало й більше, роки з чотири тому висота снігового покрову сягала 53 см

– розповіла нам Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного гідрометеоцентру.

За словами пані Олени, подібні погодні умови були майже місяць тому, протягом 2-3 грудня 2016 року, але тоді вказана кількість опадів випала за менший час.

Також ми дізнались, що 12 січня синоптики очікуюсь посилення опадів, а з 14 січня – короткочасне, але значне потепління з опадами у вигляді мокрого снігу, а також ожеледицю.

негода, рекорд, сніг, погода

За темою:

Топ-5 за тиждень :