19:19 25.11

ПЗМС та ІМС видали бойовий футзал у Києві, проте переможця не виявили

Сьогодні у Києві лідер - полтавська жіноча команда ПЗМС у рамках сьомого туру вищої ліги чемпіонату України з футзалу серед жінок зіграла внічию з чемпіонками країни - ІМС-НУХТ.

Полтавські футзалістки 25 листопада у Києві провели один із центральних поєдинків чемпіонату країни. Наші дівчата першими пропустили, проте до кінця першого тайму не лише зрівняли рахунок, але й устигли вийти вперед. За одну хвилину двічі забила Юлія Дударчук - із 10-метрового штрафного та з гри, невідпорним ударом із лівої ноги поціливши у верхній кут воріт. Воротар ІМС і збірної Бразилії Каміла Дженіфер (на фото) свою команду не врятувала.

Але у другому таймі команда ПЗМС, яка грала без дискваліфікованого головного тренера Миколи Кудацького, пропустила від Юлії Титової і переможний рахунок не втримала. 2:2 - бойова нічия у красивому та напруженому матчі, який ви цілком маєте змогу переглянути на нашому сайті з коментарем Олександра Тингаєва.

ІМС-НУХТ — ПЗМС - 2:2

Голи: Бавзенюк 8, Тітова 23 — Дударчук 20-пен., 20.

Наступний матч полтавки проведуть 9 грудня на власному паркеті проти харківської "Тесли".