19:27 07.04

Футзалістки ПЗМС виграли у Харкові

Полтавська команда ПЗМС у матчі 17-го туру чемпіонату країни з футзалу у вищій лізі у Харкові обіграла місцеву "Теслу" - 6:2.

Тесла — ПЗМС — 2:6

Перший м'яч залетів у ворота "Тесли" на першій же хвилині матчу, його автором стала Маргарита Мочалова. Харків'янки відігралися і вийшли вперед завдяки голам Інни Мугурдінової та Аліни Кузіної.

Але це були останні забиті м'ячі господарок у грі, надалі забивали лише гості. Спершу Юлія Дударчук з гострого кута зрівняла рахунок. Реалізований у першому таймі дабл-пенальті полтавкам не зарахували, а повторним ударом Таїсія Бабенко струснула стійку.

У другому таймі полтавки додали і на 23-й хвилині гол провела Євгенія Шаповал, на 36-й забила Валерія Єрмоленко і одразу ж - Юлія Дударчук із дабл-пенальті. Крапку у матчі поставила та ж Бабенко на 39-й хвилині.

У фінальному етапі чемпіонату полтавки, як і раніше, йдуть другими.