ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

227


Ректор ПНТУ за рік заробив півмільйона гривень, має кредит, проте не має авто

Згідно з декларацією за минулий рік, ректор Полтавського техуніверситету Володимир Онищенко заробив трохи більше півмільйона гривень, не володіє жодним транспортним засобом та погашає банківські кредити.

Володимр Онищенко

З нерухомості Онищенко задекларував дві квартири площею відповідно 53,2 і 38,8 кв.м., одна з яких належить його дружині. При цьому у декларації зазначений також житловий будинок у Полтаві площею 254,9 кв.м., земельна ділянка і гараж, які належать третій особі – Онищенко Тамарі Харитонівні.
Дружина ректора, яка також працює в техуніверситеті, володіє автомобілем "Citroen DS4" 2012 року випуску.  Подружжя зберігає, згідно з даними декларації, 16,2 тисячі доларів готівки.

Всього за минулий рік Володимир Онищенко заробив у рідному університеті 575 тисяч гривень. За минулий рік подружжя погасило банківський кредит на суму 622,2 тисячі гривень та сплатило 132,4 тисячі гривень у рахунок погашення іншого кредиту.

Також ректор ПНТУ вказав членство в п’яти громадських організаціях, у двох із яких він перебуває в керівних органах. Зокрема, він є заступником голови Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки. Очолює цей центр Володимир Семиноженко, колишній віце-прем’єр часів Януковича. Також Володимр Онищенко входить до Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України (керівник – академік Леонід Губернський).

 

 

декларація, статки, гроші, ПНТУ, Володимир Онищенко

За темою:

  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :