ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

262


Ще один банк із відділенням у Полтаві визнаний неплатоспроможним

Учора Національний банк України відніс "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних. У цього банку є відділення на Полтавщині, зокрема, у Полтаві воно розташовувалося у самісінькому центрі міста.

Фото hubs.ua

10 січня Правління Національного банку України прийняло рішення № 14-рш/БТ "Про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних". Про це НБУ повідомив на своєму офіційному сайті.

За результатами діагностичного обстеження ПАТ "Платинум Банк", проведеного у першій половині 2016 року, у червні 2016 року затверджено необхідний обсяг докапіталізації. Відповідно до діагностичного обстеження усі банки другої двадцятки за розміром активів, які потребували докапіталізації, повинні були забезпечити позитивне значення регулятивного капіталу станом на 1 січня 2017 року. /.../ Однак станом на 1 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. Ураховуючи вищенаведене, Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних

- пояснюється у повідомленні НБУ.

Згідно з інформацією НБУ, 97 відсотків (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ "Платинум Банк" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тисяч грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4.8 млрд грн.

У Полтаві "Платинум Банк" мав відділення на Соборності 32 у центрі міста. Згідно з інформацією гарячої лінії банку, усі відділення, в тому числі й полтавське, мають працювати до 18:00.

Усі відділення "Платинум Банку", в т.ч. і полтавські, працюють у звичайному режимі до 18-ї години. У банку введено тимчасову адміністрацію. На даний момент картки клієнтів банку заблоковані, тобто переказ коштів чи зняття готівки з банкоматів банку, а також операції через каси відділень неможливі. Зараз співробітники банку працюють у консультаційному режимі, будь-які інші послуги на даний час не надаються. Клієнти банку можуть звертатися на гарячу лінію у фонд гарантування вкладів. Виплати ж розпочнуться через 20 робочих днів

- повідомила оператор телефонної лінії Інна.

У прес-центрі банку також роз'яснили:

Згідно з рішенням НБУ, розпочато процедуру виведення Публічного Акціонерного Товариства "Платинум Банк" із ринку шляхом запровадженням в ньому тимчасової адміністрації на один місяць з 11 січня 2017 року до 10 лютого 2017 року включно, призначено уповноважену особу Фонду та делеговано всі повноваження тимчасового адміністратора ПАТ "Платинум Банк"

- ідеться у повідомленні прес-центру банку.

банк, лопнув, Платинум, ліквідація, НБУ, Нацбанк, гроші, кредит, депозит

За темою:

  • Підприємства Жеваго заплатять понад 100 мільйонів за рішенням суду
  • У Полтаві за 630 тисяч євро придбали сучасний ангіограф
  • Топ-5 за тиждень :