ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

1186


Син судді Струкова, який претендував на підвищення в новій поліції, але був звільнений із роботи, скаржиться на упередженість

Син голови Октябрського райсуду міста Полтави Сергій Струков вважає, що Атестаційна поліцейська комісія упереджено до нього поставилась, і хоче поновитися на роботі.

Сергій Струков ліворуч/Фото автора

30 листопада 2016 року Полтавський окружний адміністративний суд розпочав розгляд справи за позовом Струкова Сергія Олександровича до Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Атестаційної комісії №5. Позивач вимагає поновити його на роботі в поліції та стягнути заробітну плату за вимушений прогул.

Адвокат позивача Віктор Якименко зазначив, що Сергій Струков має позитивну характеристику з місця роботи, отримав високі бали на тестуванні, а також був рекомендований на підвищення своїми безпосередніми керівниками (за підписом О.В.Шияна). Однак, причиною провалу стало непроходження співбесіди в Атестаційній комісії, яку Струков вважає упередженою.

Вони (атестаційна комісія – авт.) ставилися до мене упереджено. Коли я починав відповідати, наприклад, на питання "Якими нормативно-правовими актами ви користуєтесь у своїй службовій діяльності?", мені відповідь не була зарахована, тому що я не назвав першою Конституцію України. Я першим назвав Закон України "Про Національну поліцію". І таким же упередженим було ставлення до всіх інших моїх відповідей

– розповів судді Ясиновському Сергій Струков.

Закиди адвоката позивача щодо порушення процедури проходження атестації, юрисконсульт Головного управління Національної поліції заперечує.

У зв’язку з тим, що колишніх працівників УБЕП було прийнято без проведення тестування, за скороченою процедурою, тому їх було призначено на посади тимчасового штатного розпису. На той час, на 7.11.2015 року не існувало штатного розпису Головного управління Національної поліції. Отже, позивача було прийнято на службу в поліції без проведення конкурсу і тестування

– зазначив представник відповідача.

Юрисконсульт поліції заявив, що однією з підстав невідповідності займаній посаді була недостатня професійна фізична підготовка позивача.

На момент співбесіди я знаходився на лікарняному. Зранку я лежав під крапельницею і поїхав проходити співбесіду. А взагалі, на тестуванні у мене загальний бал 71. У деяких керівників немає таких показників

– відповів Сергій Струков.

Окрім того суд установив, що позивач є учасником бойових дій та проходив службу в зоні Антитерористичної операції у період жовтень-листопад 2014 року. Після дослідження матеріалів справи суддя Ясиновський ухвалив витребувати у позивача копію трудової книжки та інформацію стосовно його доходів в Центрі зайнятості на період безробіття. Дана інформація потрібна для обрахунку сум компенсацій за вимушений прогул.

Очікується, що дана справа буде остаточно розглянута на наступному засіданні 14 грудня 2016 року.

Струков, суд, поліція

За темою:

Топ-5 за тиждень :