12:27 15.11

Снайпер із Полтавщини завоював "золото" міжнародного турніру стрільців

У місті Нітра (Словаччина) відбувся традиційний, уже 22-й міжнародний турнір зі стрільби "Олімпійські надії", в якому у складі збірної України успішно виступив наш земляк Максим Городинець із Горішніх Плавнів.

У складі кадетської збірної України він став переможцем командної першості міжнародного турніру у стрільбі з пневматичного пістолету (дистанція - 10 метрів, 60 пострілів). Тут збірна України вибила 1693 очка (Денис Ворона - 570, Юрій Колесник - 563, Максим Городинець - 560) і випередила срібних призерів - Хорватію (1665 очок) і бронзових - Угорщину (1664 очка).

В особистій першості Максим Городинець, на жаль, не зміг увійти до числа восьми фіналістів, через провал в останній серії. У передостанній, п'ятій серії із 10 пострілів він показав суперрезультат - 98 очок із 100 можливих, але в останній, шостій серії вибив лише 90 очок. Для того, щоб увійти до "фіналу восьми" нашому земляку не вистачило лише одного очка.

Наступного дня змагань - у спільній першості (юніори і кадети) - Максим Городинець відстрілявся краще - 562 очка і посів 12-е місце в особистій першості.