11:13 23.11

Снайпери Полтавщини завоювали два "золота" Кубка України зі стрільби з олімпійських вправ

У Львові відбувся Кубок України з кульової стрільби з олімпійських вправ, за підсумками якого наші земляки завоювали три медалі - дві золоті і срібну.

Переможцями та призерами стали стрільці, які представляють дві області - Полтавську і Донецьку, причому всі нагороди вони вибороли у специфічній олімпійській вправі - стрільбі з трьох позицій: з коліна, лежачи і стоячи. У жіночій першості полтавки, майстри спорту міжнародного класу, завоювали одразу дві медалі: Вікторія Сухорукова - золоту (584 очка), а Карина Сулімова - срібну (582 очка).

Заслужений майстер спорту Юрій Сухоруков переміг серед чоловіків з результатом - 1178 очок, а у стрільбі лежачи він продемонстрував максимальний результат - 400 очок із 400 можливих.