11:16 05.06

Спартакіаду школярів Полтавщини провели у 15 видах спорту

Учні Кременчука, Пирятинського і Миргородського районів виграли наймасовіше дитяче змагання в області - Спартакіаду школярів Полтавщини, лише у фінальних стартах якої змагалися 3223 учня.

Полтавське обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підбило остаточні підсумки наймасовішого змагання в області — Спартакіади школярів 2016-2017 років, у фінальних стартах якої змагалися 3223 учня.

До програми Спартакіади входили 15 видів спорту, за підсумками яких у трьох залікових групах підсумкове становище команд міст і районів набуло такого вигляду.

Перша залікова група (міста): Кременчук - 280 очок, Горішні Плавні - 268, Полтава - 266, Лубни - 264, Миргород - 217, Гадяч - 201. Кременчужани здобули першість (за перше місце - по 35 очок) з міні-футболу (юнаки) і легкої атлетики. Школярі Горішніх Плавнів стали переможцями з плавання, дзюдо (юнаки) і в "Стартах надій". Полтавці перемогли у волейболі (як серед юнаків, так і серед дівчат) та баскетболі (юнаки). Школярі Миргорода виграли турніри з баскетболу (дівчата) і шахів, а учні з Лубен виграли "Козацький гарт".

Друга залікова група (райони): Пирятинський - 244 (пирятинці перемогли у футболі і легкоатлетичному чотириборстві), Лохвицький - 229 (були сильнішими у легкоатлетичному кросі), Гребінківський - 207, Зіньківський - 206 (зіньківчани перемогли в гандболі — серед юнаків і дівчат та лижних гонках), Кобеляцький - 204 (перемоги у міні-футболі — серед дівчат та настільному тенісі), Кременчуцький - 176, Гадяцький - 150, Карлівський - 138, Хорольський - 128, Семенівський - 86.

Третя залікова група (райони): Миргородський - 218 (миргородці перемогли у дзюдо — серед дівчат), Новосанжарський - 210, Лубенський - 184, Чутівський - 184, Оржицький - 158, Великобагачанський - 155, Диканський - 134, Машівський - 124, Котелевський - 123, Козельщинський - 110, Шишацький - 100, Полтавський - 97, Решетилівський - 82, Чорнухинський - 58, Глобинський - 45 очок.