ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 27.10


Спроба номер два: презентували оновлене лого Полтавщини

На Полтавщині презентували новий логотип. Після розкритикованої "Полтавщини птуристичної" – це друга спроба. В ОДА кажуть: працювала над розробкою Lampa agency та врахувала всі побажання громадськості та дизайнерів.

Як розповіла начальниця відділу розвитку туризму і музейної справи Департаменту культури Полтавської ОДА Лілія Федорченко, з новим логотипом створили футболки, поліграфію та презентаційні матеріали. Змінювати туристичну символіку області вирішили через негативну реакцію на логотип, який презентували у серпні минулого року.

На новому логотипі представлені образи чаші, полтавського краєзнавчого музею, фонтану, опішнянського глечика, гармати з поля Полтавської битви, обличчя Миколи Гоголя. Візуальні образи доповнені слоганом «Полтавщина там, де відпочиває душа».

Ми хотіли, щоб для туриста Полтавщина асоціювалася як місце певних духовних надбань. Для того, щоб людина могла сповнюватись, у першу чергу, духовно у нас в регіоні,каже Лілія Федорченко.

 

Раніше заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко розповідала ЗМІСТу, що розробниками нового варіанту логотипу стали компанії Lampa agency та Mironenko design.

poltavska-khvilia_xcwi/NmaMfgKng.jpeg

Минулорічний логотип викликав шквал незадоволення серед громадськості. Дизайнер Святослав Келим-Золотайко прокоментував у себе на сторінці це так:

«Презентували туристичний бренд Полтавщини. В той час коли цього місяця оприлюднили офігєнну, якісну, універсальну і сучасну візуальну айдентику Черкащини, ми маємо те, що маємо. Поки скажу, що це дуже банально. Моя Полтавщина глибша і несе сенси, які не стільки поверхові, скільки візійні. Скільки можна в лоб розміщувати галушки, Гоголя, рушники? Полтавщина Птуристична. Занавєс».

Однак, торішній логотип став таким популярним, що мережа майоріла незліченною кількістю мемів.

poltavska-khvilia_xcwi/bcaQLRF7R.jpeg

 

 

 

«Полтавська хвиля» вважає, що дизайн Полтавщини туристичної нагадує дизайн фестивалю Meridian Poltava.

Можливо, профі черпали натхнення з екосумок та футболок учасників фесту? Адже на них, зверху тіней полтавок і полтавців, теж майорять архітектурні пам'ятки.

poltavska-khvilia_xcwi/yS5zSkF7R.png

Дизайн Сергія Макаренка

  

туризм, логотип

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.