ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:49 30.05


Олександр Струков уп’яте очолив Октябрський райсуд Полтави. ФОТО

Таємним голосуванням судді Октябрського районного суду Полтави 30 травня обрали своїм очільником Олександра Струкова.

30 травня відбулися збори суддів Октябрського районного суду міста Полтави. Головою суду обрано Олександра Струкова, його заступником – Ганну Андрієнко. 

На початку зборів судді обрали головуючого – Олену Шевську, яка зачитала присутнім лист від Лариси Гольник. У зв’язку з викликом на допит до НАБУ та через триваючу перевірку Октябрського райсуду вона просила перенести збори на іншу дату, а також висунула кандидатуру Алли Чуванової на посаду голови суду. Судді відхилили пропозицію Гольник перенести збори.

Далі Олександр Струков оголосив, що висуває себе на посаду голови суду. Він виступив із промовою, в якій розповів про власні успіхи в матеріально-технічному забезпеченні суду, а також похвалився, що за його каденції судді мали можливість підвищувати кваліфікацію в Національній школі суддів України. На посаду заступника голови висунули кандидатуру чинного заступника Ганни Андрієнко та суддю Тетяну Січиокно.

Перед початком голосування також надали слово громадськості, від якої виступала активістка ініціативи "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" Альона Гончаренко. Вона заявила, що Струков не має права балотуватися, оскільки стаття 20 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" забороняє займати одну й ту ж саму посаду більше двох строків поспіль. Окрім того, вона навела приклади неетичної поведінки судді: сон на засіданні, участь у бійці, затримання поліцією, грубе поводження і втеча від журналістів.

Утім, полтавських суддів ця інформація не переконала. За результатами голосування кандидатура чинного голови суду Струкова набрала 13 голосів, а судді Чуванової – 3 голоси. 

Заступником голови обрано Ганну Андрієнко. За неї віддали голоси 14 суддів. Наприкінці зборів Олександр Струков подякував суддівському корпусу за довіру.

Олександр Струков, суддя, суд, вибори

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.