ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

541


Студенти ходять на побачення заради... допомоги дітям

22 грудня у сімейному кафе «Family» відбувся фінал «Благодійного аукціону побачень» від ПНПУ. Саме в такий нестандартний спосіб студенти педагогічного вишу вирішили зібрати кошти на солодкі новорічні подарунки дітям

Аукціон побачень — традиційний захід студентської ради, і він є дуже позитивним форматом благодійності у Полтаві. Проведення заходу відбувається за правилами справжнього аукціону. Але лотами у такій грі стають молоді хлопці та дівчата, що безкоштовно погоджуються піти на побачення, прогулянку чи скласти компанію у грі. Покупцем же у цьому разі стає дівчина чи хлопець, які роблять грошові ставки на свого фаворита. У такий спосіб студентам ПНПУ імені В.Г. Короленка цього разу вдалося зібрати 1149 грн. Гроші підуть на покупку солодких подарунків та виконання дитячих мрій у міській благодійній акції «Ялинка янголів».

 

Голова студентської ради ПНПУ і одна з організаторів проекту Оксана Лашенкова зізнається, що вони не очікували такої активності:

 - В аукціоні прийняли участь більше сотні молодих людей! Знайти один одного і - відповідно - пройти у фінал змогли 27 пар. Для них ми влаштували дружній романтичний вечір у кафе-пекарні «Family».

Організатори переконані, що створювати нові волонтерські заходи дуже просто, а дарувати дітям щастя — так легко!

 

Артур ЗАПЕКА

 

 

Разное, студрада, ПНПУ, аукціон побачень

Топ-5 за тиждень :