ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

639


Суддя Гальонкіна розповіла, чому не подала свою декларацію

Новоспечена суддя Октябрського районного суду Юлія Гальонкіна вважає, що може не подавати електронну декларацію, оскільки станом на 1 вересня 2016 року не була суддею.

Суддя Октябрського районного суду Юлія Гальонкіна

Суддя Октябрського районного суду Юлія Гальонкіна не подала електронну декларацію і вважає, що має на це право.

Згідно з прикінцевими положеннями Закону України "Про запобігання корупції" на заповнення декларацій дається строк у 60 днів від початку роботи системи електронного декларування, тобто від 1 вересня 2016 року. Станом на сьогодні Юлія Гальонкіна ще не приступила до здійснення правосуддя в Октябрському районному суді міста Полтави. Але уже має свій відремонтований у салатово-білих кольорах кабінет.

Я не подала декларацію, тому що почала працювати після 1 вересня. Читайте закон. Мені було неприємно читати те, що ви пишете

- прокоментувала Юлія Гальонкіна, вочевидь маючи на увазі цю публікацію, де, окрім іншого, згадувались її родинні зв’язки з заступником голови Апеляційного суду Полтавської області Сергієм Гальонкіним.

Раніше суддя працювала помічником судді Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ. У жовтні 2015 року Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала призначити Гальонкіну суддею Октябрського райсуду, а 24 вересня 2016 року Президент України підписав відповідний Указ.

Однак новопризначеній судді все ж доведеться заповнювати електронну декларацію. Адже відповідно до роз'яснень Національного агентства з запобігання корупції для осіб, які працевлаштувались пізніше 1 вересня, встановлений другий етап подання декларацій - з 1 січня 2017 року.

декларація, Гальонкіна

За темою:

  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :