ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

295


Суддя Полтавського адмінсуду Роман Молодецький задекларував 20 земельних ділянок під Києвом

Згідно з електронною декларацією за 2015 рік суддя Полтавського окружного адміністративного суду Роман Молодецький має 20 земельних ділянок у Бориспільському районі столичної області.

Зокрема, першу земельну ділянку полтавський суддя придбав у 2010 році, а решту дев’ятнадцять - у 2012 році. Загальна площа землі під Києвом, яка перебуває у власності судді – понад 16 тисяч квадратних метрів.

Роман Молодецький володіє квартирою у Полтаві площею 68,9 кв.м., однак разом із дружиною та донькою проживає в іншій полтавській квартирі площею 61,5 кв.м., яка належить Молодецькій Тетяні Михайлівні. Серед об’єктів незавершеного будівництва суддя Полтавського адмінсуду задекларував садовий будинок, гараж та двадцять першу земельну ділянку площею 474 кв.м. Усі об’єкти знаходяться в Полтаві.

Пересувається Молодецький на автомобілі "Hyundai Tucson" 2008 року випуску, який належить дружині. Основним джерелом доходів в 2015 році була зарплата в Полтавському окружному адміністративному суді на суму 167 тисяч 565 гривень. Корпоративних прав, акцій, готівкових коштів, які б належали йому або дружині, суддя не зазначив. Інформація про доходи дружини в декларації відсутня.

На банківських рахунках Роман Молодецький зберігає 688 гривень, також у 2015 році він витратив на погашення двох кредитів 1 і 5 гривень.

декларація, Молодецький

За темою:

  • Багатії та злидні Полтавської міськради
  • За підсумками деклараційної кампанії у Полтаві 38 мільйонерів
  • На Полтавщині подали близько 33 тисяч декларацій
  • Топ-5 за тиждень :