ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

255


У 6-річних дітей із Полтави найменший відсоток карієсу зубів в Україні

Поширеність карієсу зубів по тимчасовому прикусу у шестирічних дітей в Україні становить 88%, у Полтавській області – 66,4%, а в місті Полтава – 61%.

tvoelechenie.ru

У 6-річних дітей із Полтави найменший відсоток карієсу зубів в Україні, про це повідомляє Полтавський обласний центр здоров'я з посиланням на інформацію від Валентини Товми, міського позаштатного стоматолога Полтави, та Анастасії Нелюбіної, завідувачки профілактичним відділенням Полтавської міської дитячої клінічної стоматологічної поліклініки (МДКСП).
Дитячі лікарі-стоматологи профілактичного відділення Полтавської МДКСП надають стоматологічну допомогу організованому дитячому населенню, обслуговуючи дитячі заклади міста: це 29 загальноосвітніх шкіл, ліцей, 8 гімназій, школа-інтернат №1, дві спецшколи, 54 дитячих дошкільних закладів. На санаційних роботах в організованих дитячих закладах міста працюють 15 дитячих лікарів-стоматологів. За ними закріплено близько 40 тисяч дітей.

У 26-ти школах Полтави функціонують стаціонарні стоматологічні кабінети.
Кожного року дитячі лікарі-стоматологи оглядають до 95% дітей Полтави, санують до 96% дітей від потребуючих лікування.
У шкільних стоматкабінетах Полтави проводяться профілактичні огляди з уроками гігієни порожнини рота, здійснюється професійна чистка зубів, герметизація фісур зубів, що прорізалися.

здоров'я, стоматологія, діти

За темою:

  • Дитина, яку під Полтавою покусали собаки, навряд бачитиме на ліве око − лікарі
  • Дворічна кременчужанка потрапила до реанімації, випивши "Доместос"
  • Собака ледь не загриз трирічного хлопчика
  • Топ-5 за тиждень :