18:57 22.11

У баскетбольному дербі Полтави стався розгром

Баскетбольний клуб "Полтава" сьогодні впевнено переміг клуб "Полтава-Баскет" у жіночому дербі міста - першому в історії протистоянні землячок на рівні команд вищої ліги першості України.

22 листопада у Полтаві відбувся перший матч другого туру чемпіонату країни з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги, в якому БК "Полтава" переміг землячок із БК "Полтава-Баскет" - 90:48.
На велику перерву команди пішли за рахунку 39:21, після чого результативність БК "Полтава" лише зростала. Після третьої чверті рахунок уже був 62:34, в останній чверті "у кошику" БК "Полтава-Баскет" побувало ще 28 очок.
Гравці БК "Полтава" у цій грі діяли прагматично і вивірено, практично кожну свою атаку вони доводили до влучного "пострілу", демонструючи при цьому надійність у захисті. А дівчатам із БК "Полтава-Баскет" інколи заважала їхня ж швидкість, більшість своїх атак вони прагнули завершити дальніми, триочковими кидками, які рідко виявлялися влучними.