ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

67


У Гадячі запустили систему "Безпечне місто"

Систему відеоспостереження та розпізнавання "Безпечне місто" вперше в області запустили в Гадячі та на території кількох сільрад Гадяцького району.

Гадяч – це перший район на Полтавщині, який практично й системно підійшов до роботи "Безпечного міста". Там в ряді сільських рад і в самому місті вже встановлено відеоспостереження

– зазначив начальник ГУНП у Полтавській області Олег Бех.

"Безпечне місто", за словами Беха, це відповідний алгоритм роботи камер відеоспостереження, що дає можливість слідчим працювати з зображеннями з усіх пристроїв відеофіксації, підключених до цієї мережі, адже відео виводиться на дисплеї чергової частини. Трасир визначає номерні знаки транспортних засобів та виявляє, чи відповідають вони реєстрації. Окрім того, програмне забезпечення дозволяє визначити кількість людей в місці скупчення громадян, та виявити їх вікову і статеву приналежність — діти чи дорослі, чоловік чи жінка. Це, на думку очільника обласної поліції, дасть змогу поліції ефективніше працювати — не тільки розкривати злочини, але й займатися превентивною діяльністю.

Правоохоронці сподіваються, що інші райони Полтавщини, взявши до уваги досвід Гадяча, теж найближчим часом запустять "Безпечне місто". В Полтаві система відео спостереження, за обіцянками поліцейських, мала запрацювати вже цього березня.

безпека, поліція, відеоспостереження, Гадяч

За темою:

  • Лісівники Полтавщини повідомляють про високий клас пожежної небезпеки у лісах
  • На Полтавщині знешкодили снаряди часів війни
  • Для поліції Полтавщини виділять ще вісімнадцять автівок "Mitsubishi"
  • Топ-5 за тиждень :