ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

149


У Горішніх Плавнях від ботулізму помер 57-річний чоловік

У міській лікарні Горішніх Плавнів помер пацієнт, у якого 6 червня встановили діагноз - ботулізм. Чоловік вживав в'ялену рибу, яку придбав в одному з магазинів Келеберди...

Це захворювання дає великий відсоток летальності, лікування було розпочато пізно, так як сироватка і специфічний анатоксин для лікування ботулізму стоять дуже дорого і в Україні ці ліки не виробляють/ Крім того, для встановлення діагнозу не проводяться обстеження, діагноз був виставлений за клінічними проявами хвороби, для чого в міськлікарні був скликаний консиліум лікарів за участю обласних фахівців

— сказав лікар-інфекціоніст міської лікарні Дмитро Бурковський.

Нагадаємо, що померлий від ботулізму 57-річний чоловік вживав в'ялену рибу, яку придбав в одному з магазинів Келеберди. Як виявилося, потерпілий їв в'ялену тарань у гостях. Рибу вживали чотири людини, у решти ознаки захворювання відсутні.

Лікарі рекомендують утриматися від вживання в'яленої риби, яка при порушенні технології приготування може стати причиною захворювання.

За повідомленням "Кременчуцької газети", у Кременчуці з підозрою на ботулізм госпіталізували 20-річного місцевого жителя.

ботулізм, риба, трагедія, смерть, Горішні Плавні

За темою:

  • Кременчужанку госпіталізували з підозрою на ботулізм
  • Торговців рибою перевіряють спеціальні рейди
  • Держпродспоживслужба Полтавщини розпочала перевірку підприємств через випадки ботулізму
  • Топ-5 за тиждень :