ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

203


У Кременчуці АТОвцям запропонують охороняти школи та патрулювати вулиці

Депутати Кременчуцької міської ради ухвалили рішення "Про створення комунального підприємства "Муніципальна поліція" Кременчуцької міської ради Полтавської області".

Основна мета створення комунального підприємства - це здійснення охорони об'єктів комунальної власності (в тому числі неприбуткових) для економії коштів міського бюджету на фінансування охорони майна територіальної громади. Також завдяки цьому хочуть працевлаштувати учасників війни.

Муніципальна поліція, як запланували депутати, забезпечуватиме охорону об’єктів комунальної власності Кременчука, охорону власності та власності фізичних та юридичних осіб на договірних засадах.

До складу муніципальної поліції входитиме 46 працівників з числа учасників бойових дій та АТО. На першому етапі планується, що вони забезпечуватимуть охорону в десяти навчальних закладах міста, а також надаватимуть охоронні послуги на комерційній основі, для цього буде створено охоронний пульт.

До повноважень новоствореного органу входитиме також патрулювання на вулицях міста, пишуть у прес-службі Кременчуцької міськради.

поліція, Кременчук, муніципальна поліція

За темою:

  • Підозрюваних у різанині біля арки у центрі Полтави залишили під арештом
  • У Полтаві нагородили кращих поліцейських області
  • Двоє кременчуцьких поліцейських травмувалися під час ДТП
  • Топ-5 за тиждень :