ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

246


У кременчуцькій колонії стався кривавий бунт

Вчора, 14 червня, у дев’ятьох вихованців Кременчуцької виховної колонії виник конфлікт із працівниками дільниці карантину, діагностики і розподілу. Неповнолітні порізали собі руки уламками скла та кахлю.

Про конфлікт ідеться у повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області. Вказується, що дев’ятеро вихованців колонії, перебуваючи в дільниці карантину, діагностики і розподілу, почали вимагати послаблення встановленого режиму, а саме — надання їм у користування заборонених предметів. Мова про мобільні телефони та цигарки.

Після відмови працівниками адміністрації виконати вимоги, вихованці вели себе агресивно та шкодили майно в кімнатах дільниці. Окрім цього, восьмеро з них порізали собі руки уламками скла, кахлю і дзеркала

 — повідомляє прокуратура.

Зазначається, що Кременчуцька місцева прокуратура внесла інформацію про даний факт у Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 3 ст. 120 (доведення до замаху на самогубство, вчинене щодо неповнолітнього) та ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого) КК України.

Водночас, Кременчуцька поліція зареєструвала кримінальне провадження за статтею "умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах".

Також Кременчуцькою місцевою прокуратурою проводиться перевірка дій адміністрації Кременчуцької виховної колонії.

 

колонія, діти, конфлікт, скандал, прокуратура, самогубство

За темою:

  • Прокуратура розібралася з кривавим бунтом кременчуцьких в'язнів
  • На Полтавщині з виправного центру втік засуджений
  • Топ-5 за тиждень :