ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

124


У поліції закликають реєструвати скутери

У поліції переконують: у реєстрації скутерів мають бути зацікавлені самі власники двоколісних транспортних засобів.

Щодня на території області викрадають 5–6 скутерів та мопедів. Оскільки більшість із них є незареєстрованими, то працівникам поліції потім надзвичайно складно відшукати викрадений двоколісний транспортний засіб.

Одна з таких крадіжок сталася 1 червня у Руденківці Новосанжарського району. 30‑річний мешканець Мар’янівки залишив свій мопед "Альфа" без нагляду біля будинку друга. А за деякий час помітив, що транспортний засіб зник. Чоловік звернувся до відділення поліції з проханням відшукати украдений мопед. Але допомогти йому поліцейським буде складнувато.

Скутер незареєстрований. Мало того, у чоловіка взагалі відсутні будь-які документи на цей транспортний засіб. Жодних відомостей про номер на двигунові чи рамі. Яким чином нам його шукати — незрозуміло

 — заявив начальник Новосанжарського відділення поліції Владислав Грімов.

Працівники поліції продовжують профілактичну роботу з власниками скутерів та мопедів, аби змусити їх таки оформити свої транспортні засоби. Їх зупиняють на дорозі, рекомендують зареєструвати скутер чи мопед в установленому порядку. На деяких складають протокол і виписують штраф: за їзду без права керування — 425 гривень, за відсутність реєстрації — 170 гривень, інформує поліція області.

скутер, реєстрація, поліція

За темою:

Топ-5 за тиждень :