ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

161


У Полтаві комісія не виявила порушень на дитмайданчику, де травмувалася дитина

Злощасний майданчик не перебуває на балансі ЖКГ, але після нещасного випадку полтавські чиновники звернули на нього увагу.

Міські чиновники не виявили порушень на дитячому майданчику, на якому травмувалася 4-річна дівчинка, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Коло.

Інспекція з контролю за благоустроєм міста та ЖЕО №2 вчора відправляли комісію для перевірки майданчика за адресою: вул. Небесної сотні, 91. Майданчик виготовлений і встановлений згідно з чинними нормами. Можливо, причиною того, що дитина травмувалася, стало те, що пісок наприкінці спуску з гірки трохи підкопали діти, коли гальмували ногами. Очевидно, утворилася ямка, куди впала і забилася Леся. Таке може виникнути на будь-якому майданчику будь-де. Тому недоцільно говорити про неякісне його облаштування

 — прокоментував ситуацію заступник мера Полтави з питань ЖКГ Андрій Лямін.

Також Андрій Лямін зазначив, що майданчик наразі не значиться на балансі ЖКГ, бо був встановлений не на кошти міста. Проте зараз планується інвентаризація, опісля якої всі майданчики будуть рахуватися на міському балансі – це дозволить краще контролювати їх стан. Це питання Андрій Лямін запропонує внести на розгляд на наступній сесії міськради.

Нагадаємо, що чотирирічна дівчинка Леся травмувалася на одному з дитячих майданчиків Полтави. Наразі вона в лікарні з діагнозом — компресійний перелом двох хребців.

гірка, травма, ЖКГ

За темою:

Топ-5 за тиждень :