ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

858


У Полтаві на хабарі піймали чиновника ОДА

Посадовець облдержадміністрації намагався одержати від приватного підприємця 52 тисячі гривень за сприяння в наданні дозволу на здійснення перевезення пасажирів на маршруті.

Під час обшуку в ОДА/Фото прес-служби прокуратури Полтавщини

Працівники прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками Управління СБУ в області та Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України 15 червня 2017 року задокументували  отримання неправомірної вигоди начальником одного з управлінь Полтавської обласної державної адміністрації. За нашими даними мова йде про керівника управління інфраструктури та туризму ОДА Олександра Колесникова.

Будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, посадовець намагався одержати від приватного підприємця 52 тисячі гривень за сприяння в наданні тимчасового дозволу на здійснення перевезення пасажирів на маршруті. Затримали державного службовця після того, як він одержав перші два транші на загальну суму 24 тисячі — гроші були перераховані на банківський рахунок підставної особи, стверджують у прокуратурі.

Дії чиновника кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, за вчинення в інтересах третьої особи дій із використанням наданого службового становища).

Вирішується питання про обрання Колесникову запобіжного заходу.

кримінал, хабар, транспорт, перевезення, ОДА, прокуратура, СБУ, гроші, влада

За темою:

  • Через позицію Апеляційного суду "плівки Грубича" можуть визнати недопустимим доказом
  • Підозрюваний у хабарництві Колесников потрапив до лікарні
  • Адвокат домовлявся за хабар для голови Апеляційного суду. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :