ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

894


Керівника установи, що ремонтує шляхи, оштрафували за вибоїни

Полтавська патрульна поліція двічі накладала штрафи на керівника комунального підприємства "ПМШЕД" Юрія Кропивку за вибоїни на дорогах. Апеляційний адмінсуд підтвердив вину чиновника, він сплатить 1020 гривень.

Колаж Євгена Брижа

У квітні 2016 року у Полтаві, на вул. Харківське Шосе (в районі перерхрестя з вул. Баумана) відбулося ДТП, причиною якої став незадовільний стан дороги. Старший інспектор Патрульної поліції В.М. Слуцький видав припис, яким зобов’язав КП "ПМШЕД" усунути вибоїни площею 0,5 – 1,3 м. і глибиною 7-24 см.

У травні 2016 року інспекторами Управління патрульної поліції Полтави було винесено постанову про притягнення до адмінвідповідальності начальника КП "ПМШЕД" Юрія Кропивку за вчинення правопорушенння, передбаченого ч.1 ст.140 Кодексу про адміністративні правопорушення України із покаранням у вигляді 1020 гривень штрафу.

Не погоджуючись з рішенням інспектора, Кропивка звернувся до суду, де просив скасувати постанову і відшкодувати йому послуги адвоката за рахунок поліції. Суддя Октябрського районного суду Полтави Віталій Микитенко прийняв рішення на користь позивача. Однак, 25 жовтня 2016 року патрульна поліція виграла апеляцію в Харківському адмінсуді. Тож, тепер начальнику комунального підприємства таки доведеться із власної кишені сплатити штраф за ями на дорогах.

Станом на сьогодні на розгляді в Октябрському райсуді перебуває справа, в якій Юрій Кропивка оскаржує свій другий штраф від старшого інспектора Слуцького, виписаний у травні 2016 року. А саме – через вибоїни площею від 3 до 15 метрів і глибиною 11-14 см на вулиці Київське шосе в районі перехрестя з вулицею Серьогіна. Справу розглядатиме голова суду Олександр Струков, син якого не пройшов атестацію, був звільнений з лав поліції та подав позов про поновлення на роботі.

дороги, ПМШЕД, Кропивка, штраф

За темою:

  • Ямкового ремонту автошляхів на Полтавщині​ більше не буде
  • Автотрасу Київ-Харків патрулюють три екіпажі полтавської поліції
  • Для безпечного руху на трасі Полтава - Кременчук влаштовують спеціальні кишені
  • Топ-5 за тиждень :