ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

189


У Полтаві презентували книжку про полтавського бійця "Брата", який загинув при захисті Маріуполя

22 листопада в Полтавські обласній бібліотеці імені Котляревського відбулась презентація книги "Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк", упорядником якої стала полтавська поетеса Лідія Гринь.

Це друге видання книги, перепрацьоване і доповнене. До збірки увійшли спогади, фотографії, вірші друзів Дмитра, його рідних, знайомих.

Збірка отримала статус "Соціально значуще видання", наклад в 500 примірників був випущений за кошти обласного бюджету. Більшість екземплярів книги буде передана в методичній відділ Полтавської обласної бібліотеки для розповсюдження серед бібліотечних закладів області.

Презентація книги вийшла дуже емоційною і стала, скоріше, заходом пам'яті Дмитра Коряка – учасника Революції Гідності, бійця полку "Азов", 25-річного хлопця з військовим псевдо "Брат", який загинув під обстрілом поблизу Маріуполя. Серед присутніх було багато молоді, а також знайомі та побратими Дмитра; родичі загиблих в АТО воїнів прийшли підтримати матір Дмитра пані Тамару. Неможливо було втримати сльози: присутні ділились спогадами, дивились фільм про Дмитра, читали вірші.

Дмитро героїчно загинув – за нас із вами, за рідну землю, за Україну. Тепер наш обов'язок - зберігати пам'ять про Дмитра, про всіх хлопців, хто віддав своє життя в цій важкій боротьбі на цій страшній війні. Зберігати так, як хто тільки може: створюючи пам'ятники, відкриваючі меморіальні дошки, видаючи книги, проводячи творчі зустрічі, згадуючи своїх героїв

– сказала упорядник збірки Надія Гринь, яка була особисто знайома з Дмитром Коряком.

пам'ять, Коряк, Брат, книжка

За темою:

  • У Полтаві відкрили меморіальну дошку Міхновському
  • На Полтавщині встановили меморіал загиблому АТОвцю Антону Дзерину
  • У Полтаві представили нову історичну книгу Віктора Ревегука
  • Топ-5 за тиждень :