ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 17.12


У Полтаві презентуватимуть вітчизняну книгу-фентезі

20 грудня о 13:30 у літературній вітальні обласної бібліотеки імені Котляревського відбудеться презентація книги письменниці Боісіди "Дивовиддя про святих русалок".

Боісіда пише вірші та прозу. Як вона зазначила в одному з інтерв'ю, "поезія — це миттєва втрата контролю над власним "я", а проза — гра розуму, відповідно, коли у мене мрійливий настрій - я пишу поезію, проза ж виникає у результаті тривалого обмірковування певних життєвих істин — як наслідок розумової та духовної роботи над собою".
Псевдонім народився близько семи років тому. Боісіда —підбірка сакральних звуків, значення яких ніхто, крім авторки не знає, і навряд чи колись дізнається. Боісіда характеризує настрій своїх робіт як "оптимістичний песимізм": мрійливі й романтичні, вони приходяться до душі ліричним жінкам та чуттєвим чоловікам.
Уперше в Полтаві письменниця презентує свою прозову книгу "Дивовиддя про святих русалок".
Книга описує чотири казкових виміри, які органічно взаємодіють зі світом людським: царство водяних істот, польовиків, домовиків та виноградних равлідів. Головні герої оповідань шукають відповіді на потаємні запитання, аби зрозуміти, як вижити у жорстокому світі людей. Іноді міфічним істотам доводиться проявляти нелюдську витривалість, аби зрозуміти своє життєве призначення. Романтичні історії про всепереможне кохання припадуть до смаку особам романтичним та закоханим у життя - всім, хто захоплюється сучасним українським фентезі, вірить у казки та непереможну силу любові.

культура, література, книга, презентація, фентезі, казка, Боісіда

За темою:

  • Краєзнавець запрошує полтавців долучитися до написання книг про мікрорайони
  • На Полтавщині зацвіли унікальні орхідеї
  • Полтавців запрошують на зустріч із Андрієм Любкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.