ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

192


У Полтаві відкрилася виставка картин та інсталяцій із дерев

У полтавській Арт-галереї Art-Jamp відкрилась художня виставка художника Влада Юрашка. Експозиція включає в себе картини та дві інсталяції, що створені з частин справжніх дерев.

Виставка "Захоплений у лісі" є продовженням серії робіт "Не виходячи з лісу", яка ставить собі за мету пошук та зображення "архетипного образу слов'янської душі", котрий автор бачить, як образ лісу. За твердженнями митця, на картинах зображений саме полтавський ліс.

Картини виставляються вперше. Як розповів художник, йому довелось перевозити найбільші полотна з Москви, але він щасливий, що вперше виставка "Зачарований у лісі" пройшла саме в Полтаві, його рідному місці.

На сьогоднішній момент творча реалізація моя все-таки найкраще розвивається в Росії, точніше, в самій Москві, бо я там був учасником п'ятої Московської бієнале, був у великій груповій виставці в Третьяковській галереї – моя велика інсталяція "Станція тропосферного зв'язку" мала заввишки два метри, а завширшки була 10,4 метра, цей поліптих складався з восьми окремих частин. В Росії пройшло кілька моїх великих персональних виставок

- розповів Влад Юрашко.

Народившись в Полтаві, здобувши освіту в Харкові, художник живе та працює зараз на три країни: Словаччину, Росію й Україну. Він учасник міжнародних бієнналє в Україні, Росії та Європі. У 2013 році в Москві та Берліні пройшла його персональна виставка "Не виходячи з лісу", яку Полтаві тільки збираються презентувати.

культура, виставка, Юрашко

За темою:

  • У Полтаві відбувся ювілейний велопарад. ФОТО, ВІДЕО
  • Полтавців запрошують на благодійну виставу на підтримку Дані Каменського
  • У Полтаві представили нову історичну книгу Віктора Ревегука
  • Топ-5 за тиждень :