ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

934


У Полтаві провели матч пам'яті Олександра Кулика та Олександра Стадниченка. ФОТО, ВІДЕО

До Полтави завітала збірна журналістів України з футболу. Гру на стадіоні "Динамо" присвятили пам'яті відомих полтавських журналістів - Олександра Кулика та Олександра Стадниченка.

Фоторепортаж Олега Журавльова

Валентин Щербачов, Ігор Линник, Юрій Корзаченко, Станіслав Хацкевич, Олександр Тингаєв, Дмитро Копій, Костянтин Паткевич — ці та інші відомі вітчизняні журналісти та коментатори завітали до Полтави на товариський футбольний матч, аби згадати про колег, які минулого року пішли з життя. Й Олександр Кулик, і Олександр Стадниченко дуже любили футбол, самі грали на аматорському рівні та  чимало для його популяризації зробили.

2 червня на затишній динамівський арені у присутності кількасот уболівальників, серед яких були і дружина Олександра Стадниченка, і брат Олександра Кулика, команда полтавських журналістів — ПСЖ зустрілася зі збірною журналістів України. Господарі краще реалізували свої моменти і перемогли — 6:2, проте головним у цьому матчі був, звісно, не рахунок. Колеги мали чудову можливість поспілкуватися, поділитися досвідом і згадати своїх товаришів.

Організатором матчу виступив сайт "Полтава 365", а до його проведення долучился також федерація футболу Полтавщини, стадіон "Динамо", футбольний клуб "Ворскла", наші друзі та колеги. Кращі гравці поєдинку отримали цінні подарунки від газети "Полтавська Думка", заснованої Олександром Куликом.

Відео — ТРК Лтава

ЗМІ, пам'ять, журналістика, спорт, футбол, благодійність, Олександр Кулик, Олександр Стадниченко

За темою:

Топ-5 за тиждень :