ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

189


У Полтаві родина педагогів мало не стала жертвою шахрая

У Полтаві родина педагогів мало не віддала спритному шахраєві 60 тисяч гривень.

Юрій Сулаєв/Фото Олега Журавльова

Про новий-старий механізм шахрайства, який днями зафіксували правоохоронці,  розповів речник ГУ НП Полтавщини Юрій Сулаєв.

У Полтаві нещодавно родина педагогів мало не стала жертвами шахрая. Зловмисник телефоном зв’язався з двома членами сім’ї та представився правоохоронцем. Він заявив, що ці люди порушили закон і що на них відкрита кримінальна справа. Для того, щоб справа не "йшла далі", він зажадав від цієї сім’ї гроші - 60 тисяч гривень. Мало того, він зібрав інформацію про місце роботи цих людей, зателефонував до керівництва освітньої установи, де були працевлаштовані постраждалі. Представившись правоохоронцем, в телефонному режимі сказав, що керівництво має усунути людей від роботи, поки на них відкрита кримінальна справа. Найдивніше в цій ситуації, що один із керівників установи так і зробив. Коли ж жінки прийшли до поліції з питаннями, що саме вони порушили, чому на них відкривають справу та усунули від роботи, виявилось що таких співробітників у поліції Полтави немає, а це - нова схема шахрайства

- розповів Юрій Сулаєв.

Правоохоронці наголошують, що повідомлення від слідчих надходять не пізніше ніж за три дні до виклику в управління та мають офіційне документальне підтвердження. У випадку підозрілих телефонних дзвінків із вимогою надати кошти, громадяни мають звернутися до правоохоронців та не дати ввести себе в оману.

поліція, шахрайство

За темою:

  • Депутата обласної ради затримали за підозрою у корупції
  • У Полтаві військова прокуратура затримала працівника КП "Полтавафарм"
  • Невідомі кинули у вікно піцерії на Подолі "коктейль Молотова"
  • Топ-5 за тиждень :