ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 11.10


У Полтаві триває ремонт вулиці Світанкової

Управління ЖКГ Полтави продовжує ремонти доріг у напрямку лазні на вул. Світанковій, яку будує родина міського голови Олександра Мамая.

Влітку за 4,4 млн грн був відремонтований проїзд до лазні на вулиці Світанковій зі сторони Великотирнівської.

На черзі — ще один ремонт вартістю 4,5 млн грн у проїзді до лазні на ділянці вулиці Ювілейної, що з’єднує Світанкову з мікрорайоном Половки, повідомляє Рoltava.to.

7 жовтня управління ЖКГ завершило проведення тендера з визначення компанії, яка капітально відремонтує ділянку вул. Ювілейної, що проходить від вул. Юрія Тимошенка («Тарапуньки») до вул. Світанкової. Відповідний договір вартістю 4 млн 515 тис. грн був укладений з ТОВ «Будівельник 2016», що належить Григорію Хачатуряну та Олександру Корнієнку. Компанія виграла конкурс, запропонувавши виконати роботи на 40 тис. грн дешевше за свого конкурента — ТОВ «Асфер груп». Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Усі роботи, які включають облаштування зливової каналізації, асфальтування проїжджої частини й заїздів у двори, а також встановлення 15 стовпів освітлення, мають виконати до кінця 2022 року.

Ділянка вул. Ювілейної, яку відремонтують за 4,5 млн грн

Відповідно до договірної ціни, офіційний прибуток «Будівельника» закладається на рівні 18 тис. грн.

Інженерно-геодезичну підготовку робіт виконав ФОП Сергій Пелих за 27 тис. грн, проект капремонту розробив ФОП Роман Мягкохліб за 239 тис. грн, експертизу виконало ТОВ «Експертиза ЗО» за 16 тис. грн.

Нагадаємо, влітку ТОВ «ДРСУ Полтава» за 4,4 млн грн виконало капремонт 230 метрів вул. Світанкової на ділянці від пров. Світанкового у напрямку маєтку родини міського голови Полтави. Подібне замовлення викликало невдоволення опозиційно налаштованих до Олександра Мамая полтавців. Для прикладу, у 2021 році за кошти міського бюджету досі не відремонтовано жодного метра доріг у 10 приєднаних сільрадах.

Нерухомість родини міського голови на вул. Світанковій

Нерухомість родини міського голови на вул. Світанковій

Нове замовлення «Будівельнику» — це, фактично, ремонт проїзду до лазні, яку будує родина міського голови в кінці вул. Світанкової. На останній сесії міськради, реагуючи на закиди опозиціонерів, Олександр Мамай подякував депутатам за рекламу цього будівництва в інтернеті.

 

ремонт доріг, Світанкова

За темою:

  • Міськрада Полтави не змогла відправити мера у відставку
  • Опозиційні полтавці хочуть висловити недовіру Мамаю
  • Мамая внесли до бази "Миротворця" як пособника терористів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.