15:46 22.05

У Полтаві відбувся тенісний турнір серед 10-річних спортсменів

20-21 травня 2017 року у Полтаві, на кортах клубу "Скітенс", пройшов регіональний тенісний турнір у віковій категоріі дітей до 10 років - під егідою Федераціі тенісу Украіни.

У запеклій боротьбі серед більш ніж двох десятків учасників було виявлено переможців та призерів змагань. У змаганнях серед дівчат переможцем стала  Вероніка Хоменко (тренер - Вадим Ксендзов), яка у фінальному мачті переграла  Єлизавету Коваленко - 4:0; 4:0. У матчі за третє місце перемогу здобула Олександра Бабіна, яка переграла у битві за "бронзу" Настю Волощенко.

Серед хлопців до 10 років переможцем став Слава Шарбенко (тренер - Дмитро Немченко), якій у фінальному двобої переміг Єгора Соловйова - 4:0; 4:0. У матчі за третє місце тут перемогу здобув Матвій Корж, перегравши Макара Головка.

Всі учасники змагань були нагороджені дипломами та чудовими кубками від тенісного клубу "Скітенс".

Нарешті змагання високого рівня повернулися до Полтави. Після тривалої перерви ТК "Скітенс" та  Федерація тенісу України знову збиратимуть під свої прапори юні таланти з усієї країни. У цьому велика заслуга засновників корту -  Полтавського домобудівельного комбінату та колективу тенісного клубу.

Незабаром - 10-11 червня тут розіграють Літній кубок на призи ТК "Скітенс" у дитячій віковій категоріі до 12 років під егідою Федераціі тенісу України. До реєстраціі запрошують усіх бажаючих.