ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

117


У Полтаві відкрили фотовиставку, присвячену Японії

У полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулося відкриття фотовиставки в рамках проведення заходів "Року Японії в Україні".

До 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною в нашій області запланували низку тематичних заходів, які допоможуть полтавцям ознайомитися з культурою, традиціями та історією Японії. Один із них — фотовиставка в краєзнавчому музеї.

Виставки й інші заходи проводитимуться не лише у Полтаві, а по всій країні. На цих фото відображені фрагменти японської культури, суспільства, можна побачити природу Японії — все очима українців

 — зазначила завідуюча науково-дослідного експозиційного відділу народознавства музею Інна Болокан.

У перші хвилини після відкриття виставка отримала й першого наймолодшого відвідувача. На екскурсію до музею приїхали учні Машівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, тож працівники музею запросили їх переглянути фотороботи. Для дітей виставка стала приємною несподіванкою, повідомили у прес-службі ОДА.

Завідувач науково-дослідного сектору пересувних та стаціонарних виставок Роман Прохватило говорить, що виставка покликана зацікавити більш широку аудиторію японською культурою. На фотографіях чудово простежується поєднання традиційних елементів і особливостей сучасного японського суспільства водночас. Представлені в експозиції роботи надало Посольство Японії в Україні. Використання цих фотографій охороняється авторським правом.

Виставка триватиме у Полтаві до 26 червня.

 

фото, виставка, музей, культура, Японія

За темою:

  • До Дня Конституції у Полтаві відкрили документальну виставку
  • У Полтаві відкрилася виставка робіт Ганни Грибан
  • У Полтаві представили виставку портретів бійців. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :