ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

257


У Полтаві відзначили День толерантності концертом симфонічного оркестру. ФОТО

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулась культурно-мистецька акція з нагоди Міжнародного дня толерантності.

Фото Олега Журавльова

Гостем заходу став Руслан Сейдаметов – кримський татарин, який в 2014 році був змушений покинути рідну домівку через російську окупацію Криму.

Оскільки Руслан отримував юридичну освіту в той час, довелось шукати навчальний заклад, куди можна було б перевестись, на континентальній частині України. Обирав між Києвом, Харковом та Полтавою, зараз навчається в Полтавській юридичній академії. Практикуючий юрист, керівник юридичного відділу ГО "Порада".

Для нас, кримських татар, День толерантності – одне з важливих свят. Тому що від нашого толерантного ставлення до людей різних національностей залежить, можна сказати, майбутнє нашої держави – її міцність

– сказав Руслан в своїй промові.

У рамках акції симфонічний оркестр Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя презентував твори кримськотатарських композиторів.

Міжнародний день толерантності відзначається 16 листопада в усьому світі. У цей день у 1995 році держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Принципи толерантності закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і передбачає покарання за нього.

У 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість.

свято, толерантність

За темою:

  • У Бобрику відкрили пам’ятний знак прикордонникам
  • "Ворскла" відсвяткувала ювілей "бронзового" сезону. ФОТО, ВІДЕО
  • У Полтаві вперше пролунав Гімн Європи. ФОТО, ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :