ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

172


У Полтаві за місяць у середньому затримують більше сотні нетверезих водіїв

Протягом трьох останніх місяців у Полтаві патрульна поліція затримала 350 нетверезих водіїв. Про це повідомив заступник начальника управління патрульної поліції Полтави, лейтенант Євген Яковенко.

Протягом останніх трьох місяців у Полтаві було затримано 350 нетверезих водіїв. Більшість із них порушили частину першу статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення

- повідомив Євген Яковенко.

Згідно зі статистичними даними управління, протягом останніх трьох місяців у Полтаві 315 осіб порушили ч.1 ст 130 КУпАП. Повторно ж у стані алкогольного сп’яніння за кермом було спіймано 27 осіб (ч.2 ст 130 КУпАП). Сім осіб порушили ч.3 ст 130 КУпАП (керування річковими або маломірними суднами судноводіями у стані сп'яніння), також зафіксували один випадок порушення ч.4 ст.130 КУпАП (керування річковими або маломірними суднами у стані сп'яніння та передачу керування судном особі, яка перебуває в стані сп'яніння вчинені особами, які не мають права керування плавучими засобами).

Протягом часу роботи патрульної поліції Полтави, з 5 березня і до 13 листопада, у місті було зафіксовано 240 ДТП, внаслідок яких 201 особа була травмована та 10 людей загинуло. Із початку листопада ж у Полтаві трапилось 21 дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувалось 19 осіб та одна людина загинула

- додав Євген Яковенко.

Визначили у патрульній поліції і місця, де концентрується більшість ДТП у Полтаві - це площа Зигіна, перехрестя вулиць Панянка та Шолом-Алейхема, Героїв АТО та Матвієнка.

поліція, п'яні, порушення

За темою:

  • Підозрюваних у різанині біля арки у центрі Полтави залишили під арештом
  • У Полтаві нагородили кращих поліцейських області
  • Двоє кременчуцьких поліцейських травмувалися під час ДТП
  • Топ-5 за тиждень :