ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 21.12


У справі резонансної аварії хотіли змінити склад суду

У справі щодо аварії за участі велосипедиста Артема Левченка та водійки Наталії Саєнко хотіли змінити склад суду. Про це під час засідання в апеляційному суді клопотав представник потерпілих В’ячеслав Осмоловський.

Це, каже, тому що суд не надав обґрунтованого пояснення щодо відмови у проведенні повторної комплексної експертизи, про яку просив прокурор під час минулого засідання. Клопотання В’ячеслава Осмоловського про відвід суддів відхилили.

"У своїй ухвалі суд чомусь говорить про те, що різниця у всіх указаних висновках базується зовсім не на питаннях, які охоплюються повноваженнями експертів. Як це не на повноваженнях експертів? Ніхто із нас не є експертом, і ми не знаємо, які коефіцієнти треба застосовувати. Є різні висновки із застосуванням різних коефіцієнтів математичних. Як можна вирішити це питання іншим чином, як не призначити додаткову експертизу? Повторну чи ще якусь", – говорить представник потерпілих В'ячеслав Осмоловський.

 

"Представниками потерпілих, потерпілими, здійснюється затягування часу. Я не можу зрозуміти, чому. Аргументи, які я почув, це виключно незгода з судовим рішенням, не більше, не менше. Дійсно, закон передбачає порядок висловлення такої незгоди, може бути вказано у скарзі на вирок суду чи на ухвалу, яке рішення буде ухвалено. Тому, мені здається, що на даному етапі немає підстав для задоволення відводу колегії суддів. Тому я прошу відмовити у клопотанні", – каже адвокат Наталії Саєнко Богдан Глядик.

На наступне засідання мають викликати експерта, який виконував автотехнічну та трасологічну експертизи. Це також було клопотання представника потерпілих В’ячеслава Осмоловського, яке суд підтримав.

Після цього мають відбутися судові дебати, повідомляє Суспільне.

 

  • 6 листопада 2018-го на пішохідному переході водійка Наталія Саєнко за кермом позашляховика зіштовхнулася з неповнолітнім велосипедистом. У січні 2019-го, після двох місяців коми, Артем Левченко помер. Водійку обвинуватили у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
  • Торік 25 листопада Наталію Саєнко суд виправдав через недоведеність кримінального порушення. Прокуратура та потерпілі просили для обвинуваченої вісім років ув’язнення, сама ж водійка та її захисники хотіли виправдання, бо вважали вину не доведеною.
суд, Наталя Саєнко, ДТП

За темою:

  • На Полтавщині "смотрящему за зоною" наркоділку вручили підозру
  • На Полтавщині чоловіка засудили за розбещення дитини
  • Суддя з Кременчука заявила, що невідомий продавав її рішення в Telegram
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.