ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

82


У травні українці отримали 340 тисяч закордонних паспортів

У травні поточного року громадяни України оформили майже 340 тисяч закордонних та 85 тисяч ID-паспортів. Для порівняння: у квітні 2017 було оформлено 216 тисяч закордонних паспортів, у травні 2016 року – 192 тисячі.

Сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону співпало із запровадженням безвізового режиму ЄС для України, внаслідок цього біля підрозділів, у яких можна оформити біометричні документи утворилися черги.

Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис до електронної черги, оскільки всі записи, здійснені третіми особами буде анульовано до дати прийому і оформити документ за цими записами не вдасться.

На сьогоднішній день в усіх підрозділах встановлено робочі станції з комплектом обладнання для оформлення біометричних документів, тому громадяни можуть звернутися до будь якого підрозділу міграційної служби в Полтаві та Полтавської області незалежно від місця реєстрації.

За перші п'ять місяців 2017 року підрозділами міграційної служби Полтавщини було прийнято 32878 заяв-анкет на оформлення біометричних закордонних паспортів,  що на 31 відсоток більше, ніж у минулому році за той же період. За січень-травень цього року в області було видано 27796 закордонних паспортів.

 

документи, паспорт, УДМС, ID-картка, безвіз

За темою:

  • Українців із окупованих територій ретельно перевірятимуть. ВІДЕО
  • Електронна черга біометричних документів запрацювала у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :