ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

191


У "Ворсклі" на перегляді кілька футболістів із першої та другої ліг

Із "Ворсклою" на першому зборі тренуються дев'ятеро потенційних новачків, зокрема, представники нижчих дивізіонів: двоє з кременчуцького "Кременя", двоє з хмельницького "Поділля" і ще один футболіст ФК "Полтава".

Фото Олега Журавльова

У "Ворсклі" проходить перегляд 24-річний форвард Алішер Якубов, уродженець Узбекистану, вихованець футболу Кам'янця-Подільського, лідер і капітан команди другої ліги "Поділля" (Хмельницький). У поточному чемпіонаті він відіграв без замін усі матчі і лише один пропустив через перебір гірчичників, забивши сім м'ячів із 13 на всю команду. До переходу в "Поділля" у Алішера був всього один матч на професійному рівні в складі "Буковини".

Також проходить перегляд 19-річний Артем Макарченко з того ж "Поділля". Він крайній півзахисник, народився у Херсоні, грав у юнацькій і молодіжній команді "Металіста", перед початком чемпіонату перейшов до "Поділля", за яке провів 15 ігор.

Є імовірне поповнення із сусіднього Кременчука. На перегляді - 26-річний Роман Кунєв, форвард і захисник "Кременя", який уже виступав за молодь "Ворскли". У цьому чемпіонаті він зіграв усі 18 матчів "від дзвінка до дзвінка".

Також на перегляді - 24-річний півзахисник кременчужан Артем Козлов. Він уже виступав за дубль "Ворскли", а в цьому чемпіонаті провів 18 матчів за "Кремінь" (16 - в основі).

Окрім того, ми вже повідомляли про появу на перегляді півзахисника ФК "Полтава" Владислава Насібуліна. 27-річний атакувальний півзахисник є вихованцем донецького футболу, за "Полтаву" грає з 2013 року, в цьому чемпіонаті провів 12 матчів і відзначився голом.

Загалом на третій день зборів у команді проходять перегляд дев'ять нових футболістів. Окрім того, з основою тренуються дублери: воротар Ян Вічний, захисники Ардін Даллку, Микола Квасний та Олег Остапенко, півзахисники Сергій Ічанський і Богдан Мельник.

спорт, футбол, ФК Ворскла

За темою:

  • ФК "Полтава" виставив на трансфер Зеленевича та Парамонова
  • Янчук завоював "бронзу" на етапі Кубка світу у змішаній естафеті
  • Чотири голи Калініна принесли перемогу мотоболістам "Дружби" у дербі
  • Топ-5 за тиждень :