ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

118


Ветеранам Полтавщини влаштували свято в ОДА

Напередодні відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом ветеранам Полтавщини влаштували свято в обласній адміністрації.

Фото прес-служби ОДА

У Полтавській ОДА відбувся урочистий прийом ветеранів Другої світової війни з нагоди Дня пам’яті й примирення та святкування 72-ї річниці перемоги над нацизмом.

Валерій Головко подякував ветеранам за перемогу.

Я пишаюся тим, що дивлюся вам у вічі й можу говорити слова вдячності. Ми не зрадимо те, що ви зробили, завжди пам’ятаючи ваш подвиг. Він дав нам можливість народитися в цій країні, жити й працювати. Ви — приклад у житті, роботі, у розбудові держави. Ваш подвиг — фундамент, який дозволив побудувати вільну, незалежну Україну

 — заявив керівник ОДА.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький розповів, що він — внук бійця Червоної армії, і дід передавав йому історію війни, про яку багато хто не знав, інформує прес-служба ОДА.

Голова ради Хорольської районної організації ветеранів 92-річний Дмитро Кажан розповів про полеглих уродженців Хорольщини і подякував за зустріч:
— Тут зібралися ті, кому вже за 90 років. Одному з нас через місяць виповниться сто років. Ми радіємо кожному дню, і увага до тих, хто лишився живий — надзвичайно важлива.

Всім ветеранам вручили подарунки. Далі на них чекала концертна програма з традиційним святковим частуванням і спільне фотографування на пам'ять.

війна, ветерани, зустріч, пам'ять, вшанування

За темою:

  • На Полтавщині знешкодили снаряди часів війни
  • У Полтаві представили виставку портретів бійців. ВІДЕО
  • Полтавщину відвідали українські волонтери з Ірландії
  • Топ-5 за тиждень :