ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

117


Ветерани футболу провели турнір на призи Анатолія Штриголя

Днями у Полтаві на стадіоні "Динамо" відбувся традиційний турнір ветеранів із міні-футболу на призи відомого полтавського форварда Анатолія Штриголя.

Анатолій Штриголь — перший полтавський футболіст, який вирушив підкорювати столицю СРСР. Він сподобався легендарному радянському тренеру Борису Аркадьєву, який і запросив тоді ще юного полтавця до лав московського клубу "Локомотив". За словами самого Штриголя, найяскравішим матчем, який йому судилося побачити на власні очі, став поєдинок між збірними СРСР та ФРН у Москві в 1955 році, через рік після того, як німці виграли свій перший чемпіонат світу і через десять — після завершення Другої світової війни.

Відомий Штриголь не лише як вправний форвард, який багато років грав у Полтаві, а й як тренер, під орудою якого свого часу грав студентський полтавський "Кооператор", а також — як педагог. Багато років Анатолій Іванович очолював кафедру фізвиховання Кооперативного інституту (нині — ПУЕТ).

Турнір на призи Штриголя цьогоріч став ювілейним, десятим за ліком, а перемогу у ньому святкувала команда ветеранів — "Зоря" Ігоря Чубаря та Юрія Мармача — багаторазові чемпіони міста з футболу.

До речі, незабаром стартує черговий чемпіонат Полтави з футболу, в якому зоряни як завжди — серед фаворитів. Заявки подали 11 команд, проте, ймовірно, що до них додасться ще одна, дванадцята.

Також цьогоріч федерація футболу Полтави вперше планує провести чемпіонат міста по футболу (9 на 9) серед ветеранів від сорока років. Усі матчі першості ветеранів гратимуться на оновленому динамівському стадіоні у центрі міста.

спорт, футбол, ветерани, Анатолій Штриголь

За темою:

Топ-5 за тиждень :