10:00 05.03

Відкриту першість ПЗМС із футзалу виграли господарі паркету

4 березня завершився традиційний футзальний турнір - першість ПЗМС. Боротьба за почесний трофей тривала до останнього ігрового дня, а красень-кубок залишився на склозаводі.

У Полтаві фінішував кількамісячний турнір із футзалу серед аматорських команд - відкрита першість ПЗМС.

У вирішальному поєдинку по волі календаря зійшлися лідери - "Андріївка", яка робила ставку на "легіонерів" із інших міст та команда господарів паркету - ПЗМС. Для загальної перемоги машівчанам потрібна була тільки перемога, ПЗМС влаштовувала навіть нічия.

Протягом двох таймів суперники демонстрували рівну та обережну гру. До останніх хвилин уболівальники голів не бачили. Лише наприкінці другого тайму "Андріївка" великими силами пішла в атаку, зняла воротаря, замінивши його на п'ятого польового гравця, але це рішення виявилося помилковим. Гравці ПЗМС уміло скористалися своїми шансами на перехватах - і двічі забили. Голи на рахунку Андрія Кальченка та голкіпера-голеадора Олега Шостака.

У підсумку - 2:0. "Андріївка" - друга, третє місце - у динамівців із Решетилівки.