13:55 20.11

Волейболістки "Полтавчанки" здобули другу перемогу у вищій лізі

20 листопада в Полтаві, у другому матчі другого туру чемпіонату країни з волейболу серед жіночих команд вищої ліги "Полтавчанка" перемогла "Академію-ЗІЕІТ" (Запоріжжя) - 3:1.

Після програшу першої парті (20:25), напевно, ніхто з уболівальників і передбачити не міг, що цю гру "Полтавчанка" виграє і завершить матч рекордною за перевагою партією. У другому сеті полтавки перемогли - 25:21, переможне очко - на блоці - у вирішальні хвилини здобула Аліна Демідова. Рахунок у матч став 1:1.
А потім ми побачили дві абсолютно різні партії. У третьому сеті полтавки, які постійно наздоганяли суперниць, змогли-таки перемогти в ендшпілі - 25:23. Цікаво, що й тут переможне очко - також на блоці - принесла господаркам майданчика Яна Кулініч. А головний внесок у перемогу у третій партії внесла Анастасія Ратієва, яка на цьому ігровому відрізку набрала 8 очок (6 - в атаці і 2 - на блоці). Після третьої партії полтавки вигравали - 2:1 і, здавалося, очікувалося подальше загострення у грі.
Але сталося навпаки. У четвертій партії "Полтавчанка" у швидкому темпі розгромила "Академію" без шансів - 25:8, з перевагою у 17 очок! Суперниць важко було впізнати, вони просто "посипалися".
У четвертій партії полтавки вели в рахунку - 8:3, 12:3. Згодом Марина Шевчик своїми трьома поспіль гарматними і результативними атаками відправила обидві команди на другу технічну перерву (16:4). Потім Марина ще тричі пробивала блоки над сіткою суперниць. А вирішальне і переможне очко у партії та матчі у цілому принесла своєю силовою атакою капітан "Полтавчанки" Марта Щербак.
Кращими снайперами полтавок у цій грі стали Анастасія Ратієва - 23 очка і Марина Шевчик - 19 очок.

Після чотирьох матчів "Полтавчанка" набрала 7 очок (партії - 8:8) і посідає п'яте місце у жіночій вищій лізі (9 команд), в якій тепер настає тривала - тримісячна ігрова пауза. До завершення першого етапу змагань залишається ще два ігрові тури. У третьому турі - у Хмельницькому (11 і 12 лютого 2017 року) - "Полтавчанка" зіграє з "Інваспортом" (Київ) і "Новатором" (Хмельницький). Четвертий тур знову відбудеться в Полтаві, і тоді 24 лютого "Полтавчанка" гратиме зі "Спортліцеєм" (Біла Церква), а 26 лютого за календарем - із "Буковиною-ЧТЕІ" (Чернівці).