ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

280


Волейбольна "Полтавчанка" здобула історичну перемогу у вищій лізі

"Полтавчанка" здобула історичну першу перемогу у вищій лізі. 18 листопада у Полтаві відбувся перший матч другого туру волейбольного чемпіонату країни, в якому "Полтавчанка" перемогла ЛДУФК-СКІФ-Спартак (Львів) - 3:1 (25:19, 20:25, 25:13, 25:21).

ВК "Полтавчанка"/Артур ЗАПЕКА

Ця гра нагадувала справжній "шторм", коли кожна з команд спочатку вела в рахунку з перевагою у 5-6 очок, а згодом уже програвала ті ж самі 5-6 очок. Полтавкам найбільш не пощастило у другій партії, в якій вони вели в рахунку - 16:9, а згодом програли - 20:25. В інших партіях наші землячки постійно наздоганяли своїх суперниць і краще фінішували.
Справжньою героїнею гри стала Марина Шевчик ("Довга коса"), яка набрала найбільше очок у матчі - 28, із них в атаці - 21, на подачі - 6, на блоці - 1. В останній, четвертій партії - за рахунку 20:20 остаточну перемогу полтавкам у грі принесли три поспіль влучні силові атаки Марти Щербак.
Після двох поразок у першому турі, "Полтавчанка" у рідних стінах здобула свою першу історичну перемогу у вищій лізі чемпіонату України.
У матчі з львів'янками полтавки грали таким складом: Марта Щербак (набрала 15 очок), Яна Кулініч (16 очок), Марина Шевчик (28 очок), Аліна Демідова (5 очок), Марина Атюшева (3 очка), Анастасія Ратієва (11 очок), Аліна Нагорна, Марина Добека, Катерина Мартинчик, Яна Каган, Юлія Єнич, Тетяна Музиченко, Ольга Батієвська.
спорт, волейбол, ВК Полтавчанка

За темою:

  • ФК "Полтава" виставив на трансфер Зеленевича та Парамонова
  • Янчук завоював "бронзу" на етапі Кубка світу у змішаній естафеті
  • Чотири голи Калініна принесли перемогу мотоболістам "Дружби" у дербі
  • Топ-5 за тиждень :