ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

587


Волонтери власноруч готують вироби до новорічного ярмарку, аби виручені гроші віддати на благодійність

Волонтери "Полтавського Батальйону Небайдужих" виготовляють ялинкові прикраси, різдвяні сувеніри, новорічні декорації для продажу на благодійному ярмарку, зібрані кошти з якого використають на благодійні цілі.

У підготовку до свята включилося чимало людей і установ: приносять матеріали для поробок, долучаються до виготовлення святкових прикрас. Так, минулого тижня співробітники обласної бібліотеки для дітей та юнацтва ім. О.Гончара організували вирізання деталей для новорічних іграшок, учні шкіл та училищ допомагають шити й оздоблювати ялинкові прикраси та традиційні"чобітки" для Святого Миколая.

Як повідомляється на офіційній сторінці "Батальйону Небайдужих", наразі однією з найактивніших волонтерських команд навчальних закладів є команда ПТУ-31. Напередодні учні відкрили філіал майстерні святого Миколая у своєму навчальному закладі. Майбутні кравці та перукарі виготовляють новорічні іграшки-рукавички.

Товари для благодійних ярмарків передають полтавцям навіть з інших областей: "Майстерня святого Миколая має свій "філіал" за межами нашої області. Сьогодні ми отримали іграшки з Сум. Добро не має меж", – написала в Фейсбуці голова громадської організації Наталія Гранчак.

Хенд-мейд вироби планують виставляти на продаж на спеціальному благодійному ярмарку – зібрані кошти традиційно використовуються для благодійних цілей. Так, минулого тижня волонтери відзвітували, що на 8 000 гривень закупили рації для українських захисників, допомогли батальйону "Айдар" із придбанням запасних частин для ремонту авто на суму майже дві тисячі гривень, а також відправили українським воїнам в різні куточки АТО бензопилу, мобільні телефони, дощовики, шкарпетки, теплі речі, ліки, чай, каву та солодощі.

Новорічний благодійний ярмарок буде розгорнутий в спеціальному павільйоні – "Будиночку Миколая", який вже встановлений поблизу Свято-Успенського собору. Зараз у будиночку тривають внутрішні опоряджувальні роботи.

волонтери, ПБН, допомога, благодійність, ярмарок

За темою:

  • У Полтаві презентували проект "Будуємо країну разом"
  • У Полтаві проведуть благодійний ярмарок із кримськотатарським колоритом
  • Полтавці назбирали кришечок на 9 тисяч гривень
  • Топ-5 за тиждень :